Master Care

Job offers

Łódź

Menadżer Zespołu Operacji

Dla jednego z naszych Klientów szeroko i prężnie działającej firmy IT – poszukujemy kandydatów na stanowisko: Menadżer Zespołu Operacji. 
Read more
Łódź

Server Administrator Mid/Senior

Dla jednego z naszych Klientów – największego w Polsce przedsiębiorstwa sektora elektroenergetycznego poszukujemy kandydatów na stanowisko: Server Administrator Mid/Senior.
Read more
Łódź

Menadżer Zespołu Rozwoju i Operacji (DEVOPS)

Dla jednego z naszych Klientów szeroko działającej firmy IT – poszukujemy kandydatów na stanowisko: Menadżer Zespołu Rozwoju i Operacji (DEVOPS). 
Read more
Warszawa

Administrator Windows Server

Dla jednego z naszych Klientów – największego w Polsce przedsiębiorstwa sektora elektroenergetycznego poszukujemy kandydatów na stanowisko: Administrator Windows Server.
Read more
Warszawa

Package Consultant SAP SCM MM / HANA Source to Pay team lead

For our client, a global provider of IT services and hardware, we are seeking a candidate for the position of Package Consultant SAP SCM MM / HANA Source to Pay…
Read more
Polska

Compiler Developer

Dla jednego z naszych Klientów – firmy działającej w branży IT i zajmującej się wytwarzaniem oprogramowania – od rozwiązań wbudowanych po systemy chmurowe, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Compiler Developer.
Read more
Warsaw

Scala Developer (senior)

For one of our clients – a company operating in the IT industry and engaged in software development – from embedded solutions to cloud systems, we are looking for candidates…
Read more
Warszawa

Mid/Senior .Net Developer

Dla jednego z naszych Klientów – największej i najdłużej działających sieci na polskim rynku kosmetycznym poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mid/Senior .Net Developer.
Read more
Łódź

Junior/Mid Atlassian System Administrator

Dla jednego z naszych Klientów – największej firmy w sektorze ochrony zdrowia w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mid/Senior Atlassian System Administrator.
Read more
Warszawa

Analityk Biznesowy ERP/WMS

Dla jednego z naszych Klientów – największej i najdłużej działających sieci na polskim rynku kosmetycznym poszukujemy kandydatów na stanowisko: Analityk Biznesowy ERP/WMS.
Read more
Łódź

Programista Low-Code (PowerApps)

Dla jednego z naszych Klientów – największej firmy w sektorze ochrony zdrowia w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko Programista Low-Code (PowerApps). 
Read more
Warszawa

Ekspert ds. Systemów OSS – LTE450

Dla jednego z naszych Klientów – największego w Polsce przedsiębiorstwa sektora elektroenergetycznego poszukujemy kandydatów na stanowisko: Eksperta ds. Systemów OSS.
Read more
Łódź

Programista Low-Code (Webcone)

Dla jednego z naszych Klientów – największej firmy w sektorze ochrony zdrowia w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko Programista Low-Code (Webcone).  
Read more
Łódź

Programista ESB (WebMethods)

Dla jednego z naszych Klientów – największej firmy w sektorze ochrony zdrowia w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko Programista ESB (WebMethods). 
Read more
Warszawa

Oracle Engineer

Dla jednego z naszych Klientów – lidera polskiego rynku farmaceutycznego i jednym z wiodących producentów leków w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
Read more
Warszawa

Business Development Manager

MASTER CARE to agencja rekrutacyjna z ponad 10 letnim doświadczeniem w realizacji projektów dla największych Klientów z obszaru IT,  Finance oraz Telco.  Codziennie dostarczamy naszym Klientom pracowników dostosowanych do ich potrzeb…
Read more
Łódź

Mid / Senior Magento Developer

Poszukujemy dla największej firmy w sektorze ochrony zdrowia w Polsce.
Read more
Warszawa

DevOps Engineer

Nowoczesna firma softwareowa specjalizująca się w observability, automatyzacji i cyfryzacji. Jej celem jest wsparcie firm w optymalizacji ich procesów biznesowych. Realizuje projekty technologiczne dla różnej wielkości firm z sektora IT,…
Read more
Warszawa

IT Recruiter (advanced junior/regular)

Szukasz nowych wyzwań w obszarze rekrutacji bądź chcesz rozwinąć swoje dotychczasowe doświadczenie? Dołącz do naszego zespołu! Sprawdź co możemy Ci zaoferować.Jesteśmy firmą rekrutacyjną oraz outsourcingową z ponad 10 letnim doświadczeniem…
Read more
Polska

KYC Specialist – all grades

Calling KYC specialists all grades !!In the near future we will be starting new projects for various clients :
Read more
Polska

Samodzielne aplikacje kandydatów

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Zespół Master Care tworzy 120 ekspertów z dziedziny IT, Telco, TMT i BPO, którzy realizują projekty IT w Polsce i za granicą. Tworzymy innowacyjną przestrzeń, w której…
Read more
CONTACT US

Send us your CV!

No project that meets your current expectations? Nothing lost! Our recruiter will contact you when there are projects that match your experience and financial needs. This will keep you up to date with the current job market.