Master Care

Oferty pracy

Łódź

Menadżer Zespołu Operacji

Dla jednego z naszych Klientów szeroko i prężnie działającej firmy IT – poszukujemy kandydatów na stanowisko: Menadżer Zespołu Operacji. 
Czytaj więcej
Łódź

Server Administrator Mid/Senior

Dla jednego z naszych Klientów – największego w Polsce przedsiębiorstwa sektora elektroenergetycznego poszukujemy kandydatów na stanowisko: Server Administrator Mid/Senior.
Czytaj więcej
Łódź

Menadżer Zespołu Rozwoju i Operacji (DEVOPS)

Dla jednego z naszych Klientów szeroko działającej firmy IT – poszukujemy kandydatów na stanowisko: Menadżer Zespołu Rozwoju i Operacji (DEVOPS). 
Czytaj więcej
Warszawa

Administrator Windows Server

Dla jednego z naszych Klientów – największego w Polsce przedsiębiorstwa sektora elektroenergetycznego poszukujemy kandydatów na stanowisko: Administrator Windows Server.
Czytaj więcej
Warszawa

Package Consultant SAP SCM MM / HANA Source to Pay team lead

For our client, a global provider of IT services and hardware, we are seeking a candidate for the position of Package Consultant SAP SCM MM / HANA Source to Pay…
Czytaj więcej
Polska

Compiler Developer

Dla jednego z naszych Klientów – firmy działającej w branży IT i zajmującej się wytwarzaniem oprogramowania – od rozwiązań wbudowanych po systemy chmurowe, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Compiler Developer.
Czytaj więcej
Warsaw

Scala Developer (senior)

For one of our clients – a company operating in the IT industry and engaged in software development – from embedded solutions to cloud systems, we are looking for candidates…
Czytaj więcej
Warszawa

Mid/Senior .Net Developer

Dla jednego z naszych Klientów – największej i najdłużej działających sieci na polskim rynku kosmetycznym poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mid/Senior .Net Developer.
Czytaj więcej
Łódź

Junior/Mid Atlassian System Administrator

Dla jednego z naszych Klientów – największej firmy w sektorze ochrony zdrowia w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mid/Senior Atlassian System Administrator.
Czytaj więcej
Warszawa

Analityk Biznesowy ERP/WMS

Dla jednego z naszych Klientów – największej i najdłużej działających sieci na polskim rynku kosmetycznym poszukujemy kandydatów na stanowisko: Analityk Biznesowy ERP/WMS.
Czytaj więcej
Łódź

Programista Low-Code (PowerApps)

Dla jednego z naszych Klientów – największej firmy w sektorze ochrony zdrowia w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko Programista Low-Code (PowerApps). 
Czytaj więcej
Warszawa

Ekspert ds. Systemów OSS – LTE450

Dla jednego z naszych Klientów – największego w Polsce przedsiębiorstwa sektora elektroenergetycznego poszukujemy kandydatów na stanowisko: Eksperta ds. Systemów OSS.
Czytaj więcej
Łódź

Programista Low-Code (Webcone)

Dla jednego z naszych Klientów – największej firmy w sektorze ochrony zdrowia w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko Programista Low-Code (Webcone).  
Czytaj więcej
Łódź

Programista ESB (WebMethods)

Dla jednego z naszych Klientów – największej firmy w sektorze ochrony zdrowia w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko Programista ESB (WebMethods). 
Czytaj więcej
Warszawa

Oracle Engineer

Dla jednego z naszych Klientów – lidera polskiego rynku farmaceutycznego i jednym z wiodących producentów leków w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
Czytaj więcej
Warszawa

Business Development Manager

MASTER CARE to agencja rekrutacyjna z ponad 10 letnim doświadczeniem w realizacji projektów dla największych Klientów z obszaru IT,  Finance oraz Telco.  Codziennie dostarczamy naszym Klientom pracowników dostosowanych do ich potrzeb…
Czytaj więcej
Łódź

Mid / Senior Magento Developer

Poszukujemy dla największej firmy w sektorze ochrony zdrowia w Polsce.
Czytaj więcej
Warszawa

DevOps Engineer

Nowoczesna firma softwareowa specjalizująca się w observability, automatyzacji i cyfryzacji. Jej celem jest wsparcie firm w optymalizacji ich procesów biznesowych. Realizuje projekty technologiczne dla różnej wielkości firm z sektora IT,…
Czytaj więcej
Warszawa

IT Recruiter (advanced junior/regular)

Szukasz nowych wyzwań w obszarze rekrutacji bądź chcesz rozwinąć swoje dotychczasowe doświadczenie? Dołącz do naszego zespołu! Sprawdź co możemy Ci zaoferować.Jesteśmy firmą rekrutacyjną oraz outsourcingową z ponad 10 letnim doświadczeniem…
Czytaj więcej
Polska

KYC Specialist – all grades

Calling KYC specialists all grades !!In the near future we will be starting new projects for various clients :
Czytaj więcej
Polska

Samodzielne aplikacje kandydatów

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Zespół Master Care tworzy 120 ekspertów z dziedziny IT, Telco, TMT i BPO, którzy realizują projekty IT w Polsce i za granicą. Tworzymy innowacyjną przestrzeń, w której…
Czytaj więcej
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wyślij nam swoje CV!

Nie ma projektu, który spełnia Twoje obecne oczekiwania? Nic straconego! Nasz rekruter skontaktuje się z Tobą, gdy pojawią się projekty zgodne z Twoim doświadczeniem oraz oczekiwaniami finansowymi. Dzięki temu będziesz na bieżąco z aktualnym rynkiem pracy.