ZYSKAJ DODATKOWE WYNAGRODZENIE

Program rekomendacji

Poleć specjalistę na naszą ofertę pracy – zapewnij bliskiej osobie nową, świetną posadę, a sobie dodatkowe wynagrodzenie. Poznaj szczegóły naszego programu „Bonus za polecenie”!

PROGRAM REKOMENDACJI

Dlaczego warto?

Program „Bonus za polecenie” polega na zarekomendowaniu nam specjalisty na konkretną ofertę pracy. Gdy zatrudnimy osobę z Twojego polecenia otrzymasz od nas wynagrodzenie.

Wynagrodzenie za polecenie pracownika
Wynagrodzenie

Jeśli zatrudnimy osobę z Twojego polecenia otrzymasz od nas minimum 2000 zł brutto.

Zasady programu poleceń
Proste zasady

Przeczytaj regulamin programu i przekonaj się, jak w prosty sposób możesz polecić specjalistę i otrzymać za to zapłatę.

Pieniądze za polecenie pracownika
Dogrywka

Jeśli zatrudnienie na wstępnie wybrane stanowisko się nie uda, będziemy szukać dla poleconej osoby innych opcji jeszcze przez dodatkowe 4 miesiące.

Program poleceń pracowniczych - jak wziąć udział?
PROGRAM REKOMENDACJI

Jak wziąć udział?

Sprawdź, co zrobić krok po kroku, by otrzymać bonus za polecenie:
 • Przejrzyj nasze oferty pracy.
 • Prześlij CV polecanej przez siebie osoby oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres polecenia@mastercare.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.mastercare.pl.
 • Polecona osoba zostanie włączona do procesu rekrutacyjnego.
 • Po 4 miesiącach od zatrudnienia Poleconej osoby otrzymujesz wynagrodzenie.

Poznaj najważniejsze zasady

Przesyłając kandydaturę do polecenia, zgadzasz się na warunki przedstawione w Regulaminie.

Osoba Polecająca:

 • Musi mieć ukończone 18 lat i mieszkać w Polsce
 • Nie może być aktualnym pracownikiem lub współpracownikiem Master Care ani członkiem jego/jej bliskiej rodziny

Polecona przez Ciebie osoba (kandydat/-ka) nie kwalifikuje się do programu, jeśli:

 • Jest byłym lub obecnym pracownikiem lub współpracownikiem Master Care lub klienta Master Care
 • Uczestniczy w aktualnym procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Master Care lub Klienta końcowego lub była zaangażowana w inny proces rekrutacyjny w ciągu 1 roku poprzedzającego jej zgłoszenie
 • Nie wiedziała przed zgłoszeniem jej kandydatury do Programu o fakcie bycia poleconą na dane stanowisko do Master Care lub Klienta Master Care
 • Nie spełnia wymagań zamieszczonych w ofercie, na którą została polecona

Danego Kandydata może polecić tylko jedna Osoba Polecająca. W przypadku większej ilości poleceń, decyduje kolejność zgłoszenia.

Wynagrodzenie

Master Care wypłaci wynagrodzenie za polecenie w wysokości od 2000 zł do 4000 zł brutto za każdą poleconą osobę zatrudnioną przez Master Care po spełnieniu poniższych warunków:

 • Osoba Polecona potwierdzi, że została przez Ciebie polecona
 • Osoba Polecona ukończy 4 miesiące pracy w Master Care lub u jego Klienta

Zostaniesz poinformowany przez Master Care o przyznaniu nagrody w terminie 14 dni od dnia spełnienia się ww przesłanek. Podane wysokości premii za polecenie są kwotami brutto i stanowią dla Osoby Polecającej przychód zgodnie z Ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Procedura

Aby wziąć udział w programie prześlij informacje o poleceniu za pośrednictwem maila polecenia@mastercare.pl lub formularza na stronie www.mastercare.pl

 • Podaj swoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe (numer telefonu, adres e-mail) oraz pisemną zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych
 • Podaj dane kontaktowe Osoby Polecanej (numer telefonu, adres e-mail) oraz CV/Resume oraz pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych
 • Załącz pisemne oświadczenie o wyrażeniu przez Osobę Polecaną zgody na udostępnienie jego/jej danych osobowych przez Osobę Polecającą

Pełną treść wymaganych zgód znajdziesz w Regulaminie.

Zakończenie programu

Master Care może zakończyć Program rekomendacji w dowolnym momencie, o czym poinformuje na Stronie Internetowej, jednak w przypadku zakończenia Programu wszystkie zgłoszenia dokonane przed ogłoszeniem o jego zakończeniu zostaną zakwalifikowane do Programu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapisz się do bazy!

Aktualnie nie znalazłeś oferty pracy idealnej dla Ciebie? Zapisz się do bazy i poinformujemy Cię gdy pracodawcy będą szukać kogoś takiego jak Ty.