Firma rekrutacyjna Warszawa - dlaczego warto?
CO ZYSKASZ?

Korzyści ze współpracy

Chcesz zyskać dodatkowy czas, który możesz wykorzystać ​na inne, ważne z punktu organizacji zadania? Zostaw znalezienie specjalistów do swojego projektu naszemu zespołowi. Wybierając współpracę z Master Care oszczędzasz także pieniądze: płacisz wyłącznie za sukces, nie ponosząc żadnych kosztów z zatrudnianiem na stałe rekrutera wewnątrz firmy, który nie zawsze osiąga zamierzony cel. ​

NASZE ZALETY

Dlaczego warto?

Dzięki wielu źródłom pozyskiwania kandydatów, rozbudowanej bazie specjalistów i uproszczonej metodologii wyszukiwania jesteśmy w stanie w krótkim czasie zaproponować Twojej firmie pożądanych pracowników do projektu. Proces rekrutacji w Master Care jest transparentny – Kandydat/ka na każdym etapie otrzyma od nas informację na temat postępu rekrutacji.
Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacji
Doświadczenie

Dzięki 10-letniemu doświadczeniu rozumiemy specyfikę poszczególnych branż i idealnie dobieramy do nich specjalistów.

Zespół doświadczonych rekruterów IT
Wiarygodność

Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów, oferujących dedykowane usługi wsparcia rekrutacji stałych, outsourcingu IT oraz rozwiązania „pod klucz”.

Pomoc w projektach
Jakość

Dostarczamy oferty Kandydatów zgodne z wymaganiami i budżetem Klienta, aby mógł na czas ruszyć z zaplanowanym przez siebie projektem.

PROCES REKRUTACJI

Jak wyglądają etapy rekrutacji?

Stawiamy na przejrzystą komunikację, elastyczne podejście i obustronny feedback. Na każdym etapie otrzymasz od nas informacje dotyczące postępów rekrutacji. Nie mamy jednego scenariusza rozmowy – do każdego Kandydata podchodzimy indywidualnie.
Oferty pracy w IT - aplikacja
1. Aplikacja
Zainteresowała Cię nasza oferta pracy? Prześlij nam CV i dołącz do naszej bazy kandydatów. Jeśli Twoja aplikacja będzie zgodna z wymaganiami umieszczonymi w ogłoszeniu, rekruter przedstawi Ci proces oraz zaprosi do kolejnego etapu rekrutacji.
Sprawdź aktualne oferty pracy
Rozmowa kwalifikacyjna
2. Rozmowa z rekruterem
Wspólnie ustalimy dogodny termin rozmowy z rekruterem. Podczas trwającej od 30 do 60 minut rozmowy telefonicznej lub online uzyskasz informacje na temat danego projektu, Klienta, zakresów obowiązków, warunków pracy oraz informacje na temat kolejnych kroków. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i zweryfikujemy doświadczenie. Jeżeli okażą się zgodne z wymaganiami stanowiska, rekruter przekaże Twoją kandydaturę do Hiring Managera danego projektu.
Spotkanie z Hiring Managerem
3. Spotkanie z Hiring Managerem
Na tym etapie zaprosimy Cię na rozmowę z Twoim potencjalnym bezpośrednim przełożonym. Spotkanie może odbyć się online, bądź stacjonarnie w zależności od preferencji firmy. Hiring Manager wyjaśni Ci wszystkie szczegóły dotyczące współpracy, opowie o specyfice stanowiska, projekcie, zespole i możliwościach rozwoju. Zapozna się także z Twoim doświadczeniem oraz oczekiwaniami. W przypadku rekrutacji technicznych podczas spotkania możesz otrzymać także zadania praktyczne do wykonania.
Feedback po rozmowie o pracę
4. Feedback
Gdy Twoja kandydatura zostanie oceniona pozytywnie przez Hiring Managera, a Ty nadal będziesz zainteresowany/a ofertą, pozostanie nam ustalenie i potwierdzenie ostatnich szczegółów oraz warunków współpracy. Możesz liczyć na wsparcie naszych rekruterów na każdym etapie rekrutacji, aż do podpisania umowy. Jeśli Twoja aplikacja zostanie odrzucona – nic straconego. Nasz zespół zaproponuje Ci alternatywne projekty.
Kompetencje Master Care

Obszary działania

Programowanie
Języki programowania

Java, C#, .NET, C/C++, SQL, Ruby, PHP, Python, JavaScript, Angular, React, React Native, Kotlin, Java

Programowanie
Aplikacje biznesowe

SalesForce, SAP, MS Dynamics, MS Dynamics CRM, IFS, Inne systemy ERP i CRM

Programowanie
Bazy i hurtownie danych

Business Intelligence, PowerBI, Tableau, Qlik, Oracle, MS SQL Server, MS Analytics Platform, SAS, PostgreSQL, MySQL

Programowanie
Infrastruktura IT

Systemy operacyjne (Windows Server, Linux, Unix), Data Storage and Backup, wirtualizacja (VMware, KVM), HelpDesk, ServiceDesk, IT Support

Programowanie
Projekty

PMO, Project Management, Enterprise & solution architecture, Testing and QA, Business and System Analysis, IT Governance, IT Strategy management

Programowanie
Middleware

Serwery aplikacyjne i www, szyny ESB, silniki procesowe: IIS, Jboss, Tomcat, Apache, WebLogic, WebSphere Application Server, WebSphere ProcessServer, Mule, WebSphere MQ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zostaw nam swoje CV!

Nie ma projektu, który spełnia Twoje obecne oczekiwania? Nic straconego! Nasz rekruter skontaktuje się z Tobą, gdy pojawią się projekty zgodne z Twoim doświadczeniem oraz oczekiwaniami finansowymi. Dzięki temu będziesz na bieżąco z aktualnym rynkiem pracy.